IĮ „Auvarola“ užsakovai

Mūsų užsakovai - tai mokymo įstaigos: Panevėžio kolegija, Kauno technologijos universiteto Panevėžio institutas, gydymo įstaigos: Nacionalinio kraujo centro Panevežio filialas. Daug renovacijos darbų atlikta tuo metu vienoje didžiausių Panevežio įmonių AB „Linas“, atliekų surinkėjams UAB „Antraža“, vieno didžiausių Baltijos šalyse autoservisų tinklo UAB „Tanagra“ servisą perkėlėme į erdvesnes patalpas, pritaikę gan sudėtingus sprendimus. Bendraujame su Kauno lietuviškos mėsos fabriku UAB „Švaistūnas“ - įrengėme parduotuvę Panevėžio centre ir dvi Vilniuje, vieną jų - prestižiniame Ozo prekybos ir pramogų centre.

Tanagra autoserviso įrengimas

Daug darbų atliekame privatiems užsakovams. Tai ir gyvenamieji namai, garažai, ūkiniai pastatai. Mūsų klotų betono ir klinkerio trinkelių Panevežyje po keletą  kiemų bene kiekviename Panevėžio mikrorajone, priemiestyje: Molainiuose, Staniūnuose, Velžyje.Vaivaduose, Piniavoje, rajone: Daukniūnuose, Ramygaloje, sodų bendrijose.

Privatūs klientai - tai ir darbininkai, žemdirbiai, ir žinomi gydytojai, įmonių (ir statybos) vadovai, aukštųjų mokyklų vadovai ir dėstytojai, mokytojai, verslininkai, dvasininkai kiti visuomenėjė žinomi asmenys. Tai užsiėmę savo darbe žmonės, patikintys statybų rūpesčius profesionalams. Jų pririotetai kokybė, darbo kultūra, konkretus dalykinis bendravimas. Jie neieško mažiausios kainos, nes žino, kad pigus darbas niekada nebūna geras. Pas ne vieną jų atlikome po kelis objektus. Jei Jūsų pririotetai panašūs - Jūs potencialus mūsų klientas.